Pozyskiwanie funduszy UE

Wersja do druku Poleć znajomemu

19.11.2017 23:49

Dotacje. Finanse UE. Minecraft: Nocny Stream z Klep! NOWE DOTACJE GLOSOWE !? | Lajkujcie -! Ihard | NOWY CEL DOTACJI!

Dotacje. Finanse UE. Minecraft: Nocny Stream z Klep! NOWE DOTACJE GLOSOWE !? | Lajkujcie -! Ihard | NOWY CEL DOTACJI!Finansowanie projektów z dotacji wewnętrznych.Minecraft: GRAMY NA MCFAST! NOWE DOTACJE GLOSOWE! | Lajkujcie -! Ihard | NOWY CEL DOTACJI! ■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■ #Witaj Drogi Widzu! :RE ■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■ [»] DONATE POWYŻEJ 10ZŁ=ZAPISUJE NA TABLICE! [«] [»] DONATE POWYŻEJ 5ZŁ=ZAPISUJE DO NOTESU! [«] [»] IWONA CZYTA DONEJTY OD 3ZŁ! [«] ■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■ więcej »

Dodaj do Facebook

17.11.2017 23:47

Dotacje. Finanse UE. Dotacje Unijne Na Maszyny Do Warsztatu – Fundusze Europejskie Na Założenie Firmy 2014-2020

Dotacje. Finanse UE. Dotacje Unijne Na Maszyny Do Warsztatu – Fundusze Europejskie Na Założenie Firmy 2014-2020Finansowanie projektów z dotacji wewnętrznych.W tym filmie omawiam, jak krok po kroku pozyskiłanie funduszy na maszyny do warsztatu stolarskiego - pracowni stolarskiej, na początku działalności !!! Nie myślisz o tym, że masz prawo do prowadzenia działalności gospodarczej. Zapraszam do obejrzenia filmu, do przymierza się do oglądania Naszego kanału! : https://www.youtube.com/channel/UC2_z6ySMIiTZHuGZN9zRgvQ Zapraszamy także do odwiedzenia Kępy… więcej »

Dodaj do Facebook

15.11.2017 00:48

Finanse UE. Finansowanie projektów. Anna Czyżewska – Finansowanie przez NFOŁŻiGW projekt pracownia gospodarstwo wodami opadowymi

Finanse UE. Finansowanie projektów. Anna Czyżewska – Finansowanie przez NFOŁŻiGW projekt pracownia gospodarstwo wodami opadowymiFinansowanie projektów z dotacji UE.Finansowanie przez NFOŚiGW projekty pilotów wodnych. Anna Czyżewska / Dyrektor Departamentu Gospodarowania Wodami Opadowymi Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej STORMWATER POLAND 2017 Organizator konferencji: RETENCJAPL Sp. ogród zoologiczny. WWW: www.retencja.pl, www.konferencje.retencja.pl KONTAKT: marketing@retencja.pl więcej »

Dodaj do Facebook

09.11.2017 04:46

Dotacje. Finanse UE. Dotacje dla wsi – Tworzenie i rozwój mikroprzedsić biorstw – stadnina koni

Dotacje. Finanse UE. Dotacje dla wsi – Tworzenie i rozwój mikroprzedsić biorstw – stadnina koniFinansowanie projektów z dotacji wewnętrznych.Dotacje dla wsi - Tworzenie i rozwoju mikroprzedsiębiorstw - stadnina koni więcej »

Dodaj do Facebook

24.10.2017 14:50

Dotacje. Finanse UE. Dotacja dla bezrobotnych czyli JAK MNIE OKRADLI :(

Dotacje. Finanse UE. Dotacja dla bezrobotnych czyli JAK MNIE OKRADLI :(Finansowanie projektów z dotacjami europejskimi. więcej »

Dodaj do Facebook

24.10.2017 14:50

Dotacje. Finanse UE. OddShot # 110 JD W SZKOŁACH / ŚMIESZNE DOTACJE U ARQUELA / KUBON / NERVARIEN / ORTIS

Dotacje. Finanse UE. OddShot # 110 JD W SZKOŁACH / ŚMIESZNE DOTACJE U ARQUELA / KUBON / NERVARIEN / ORTISFinansowanie projektów z dotacjami europejskimi.►NIE ZAPOMNIJ OCENIĆ FILMU / POZA ZOSTAWIĆ ►FP / MUZYKA / INFO NIŻEJ;) ►FACEBOOK http://bit.ly/AvesFacebook ►PLAYLISTA http://bit.ly/PlaylistaOddShot ►MÓJ 2 KANAŁ http://bit.ly/Avesgry ►MÓJ EMAIL GDZIE MOŻESZ WYSYŁAĆ SHOTY avesshoty@wp.pl ►LUBISZ CS'A ŁAPANIE CZITERÓW? JAK TAK ZAPRASZAM NA KANAŁ MOJEGO KOLEGI :) http://bit.ly/RxCosgo ►MUZYKA, INTRO, GRAFIKA ITP NIŻEJ -------------------------------------------------- ------------------------------ ►Grafika: https://www.facebook.com/Wolografik/ ►Intro:… więcej »

Dodaj do Facebook

24.10.2017 14:50

Dotacje. Finanse UE. ARQUEL VS DOTACJE # 1

Dotacje. Finanse UE. ARQUEL VS DOTACJE # 1Finansowanie projektów z dotacjami europejskimi.Film się podobneał? - Daj łapkę w górę i suba! Facebook: https://www.facebook.com/kubaakakubix/ Twitch: https://www.twitch.tv/kubaakakubix więcej »

Dodaj do Facebook

24.10.2017 10:52

Finanse UE. Finansowanie projektów. Jak finansować ze środków unijnych?

Finanse UE. Finansowanie projektów. Jak finansować ze środków unijnych?Finansowanie projektów z dotacji UE.Portal http : //www.access2finance.eu zachęcamy do zakupu i uŜytkowania przez Unię Europejską. W takim programie jak COSME, InnovFin, Horyzont, Kreatywna Europa, fundusze strukturalne, Europejski program na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych, fundusze na rzecz innowacyjnych i innowacyjnych inwestycji, a także w zakresie regulacji mikrofinansowania czy też w ramach Europejskiego Banku Inwestycyjnego… więcej »

Dodaj do Facebook

24.10.2017 10:52

Finanse UE. Finansowanie projektów. PROJEKT USTAWY: Zakaz – organizacja pozarządowych dóbr przez zagraniczne podmioty

Finanse UE. Finansowanie projektów. PROJEKT USTAWY: Zakaz – organizacja pozarządowych dóbr przez zagraniczne podmiotyFinansowanie projektów z dotacji UE.PROJEKT USTAWY : Zakaz - organizacja pozarządowych dól przez zagraniczne podaki - Ruch Narodowy â-şInfo Polska 24 więcej »

Dodaj do Facebook

21.10.2017 14:48

Dotacje. Finanse UE. Jak wybrać i rozliczyć dotację z Urzędu Pracy? Pytania i odpowiedzi

Dotacje. Finanse UE. Jak wybrać i rozliczyć dotację z Urzędu Pracy? Pytania i odpowiedziFinansowanie projektów z dotacjami europejskimi.Blog dla przedsiębiorców: https: //www.infakt.pl/blog/ Baza wiedzy księgowej: https://pomoc.infakt.pl/hc/pl Facebook: https://www.facebook.com/infakt/ Sklep iTunes: https://itunes.apple.com/pl/podcast/infakt/id1273157883?mt=2 W kolejnym odcinku Księgowego Pytania i odpowiedzi doradca podatkowego inFakt omawia praktyczne wskazówki i rozliczyć dotację z Urząd Pracy na otwarcie działalności gospodarczej. https://www.infakt.pl/blog/pozyskac-dotacje-powiatowych-urzedu-pracy/ Dotacja ma charakter bezzwrotny, ważne przy tym - niekoniecznie przez nie pierwsze 12… więcej »

Dodaj do Facebook

 1  2  3  4  5  6  Następne » 

studium przypadku

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Rzeszowie we współpracy z ZEFE.ORG przygotował studium wykonalności i wniosek aplikacyjny dla proujektu Zabezpieczenie przed powodzią miasta Rzeszowa i gminy Tyczyn poprzez kształtowanie koryta rzeki Strug" ubiegającego się o dotację w ramach programu POIiŚ.

Istotą przedsięwzięcia jest poprawa bezpieczeństwa powodziowego w dolinie rzeki Strug (dopływ Wisłoka), w jej dolnym odcinku, od ujścia - w stronę m. Tyczyn, powiat Rzeszów. Jest to nieobwałowany odcinek rzeki, zaś część zabudowy mieszkalnej znajduje się w strefie wylewów wody z koryta. Zamiarem Inwestora jest zlikwidowanie, a przynajmniej radykalne ograniczenie zagrożenia dla posesji i innej zabudowy zlokalizowanej w dolinie rzeki.

więcej

infolinia ZEFE.ORG
814 608 814

studia wykonalności
oceny oddziaływania na środowisko
pozyskiwanie funduszy UE

KONTAKT

kod matrycowy

kod matrycowy adresu tej strony