Outsourcing marketingu i sprzedaży

Wersja do druku Poleć znajomemu

Poszukujemy partnerów biznesowych. Chętnie zainwestujemy nasz entuzjazm, kapitał i technologie InfoBiz Server w ciekawe przedsięwzięcia.

Tworzymy nowe kanały sprzedaży, pomagamy w rekrutacji, znajdujemy nowych klientów na produkty i usługi.

Realizujemy internetowe kampanie reklamowe rozliczane wyłącznie za efekty. Wszelkie działania marketingowe realizujemy za własne pieniądze i na własne ryzyko. Nasze wynagrodzenie jest rozliczane proporcjonalnie do osiągniętych przez nas efektów, na przykład:

 • 50 groszy (lub 1% wartości) za każde dostarczone przez nas zamówienie,
 • 30 groszy za każdy wypełniony przez klienta kwestionariusz,
 • 20 groszy za każdego klienta, który zadzwoni na wskazany numer telefonu,
 • 10 groszy za każdą broszurę dostarczoną do klienta,
 • 5 groszy za każdego internautę, który odwiedzi wskazaną witrynę internetową,
 • etc., zależnie od Twoich potrzeb.

Aby móc zaproponować faktyczne stawki za osiągnięcie pożądanych zdarzeń (pozyskanie zamówienia, przekierowanie rozmowy telefonicznej, etc.) musimy poznać Twoje oczekiwania i specyfikę Twojej branży.

wywiad w gazecie METRO dla przedsiębiorców (pdf) - Innowacje szansą na powodzenie

Outsourcing usług marketingowych to nie tylko mniej pracy przy zatrudnianiu, szkoleniu i utrzymaniu osobnego działu w firmie ale przede wszystkim

gwarancja efektywności biznesowej: minimalizacja kosztów i ryzyka biznesowego przy zachowaniu profesjonalnego poziomu prowadzonej działalności.

Po podpisaniu umowy o współpracy, która będzie określała wartość osiągnięcia oczekiwanego rezultatu (zrealizowania transakcji, wypełnienia formularza, przejścia na stronę internetową, etc.),

uruchomimy na nasz koszt (do 50.000 zł netto) niezbędne mechanizmy internetowe i rozwiązania techniczne,

które pozwolą na osiągnięcie zamierzonych rezultatów. W zależności od potrzeb, dobierzemy odpowiednie narzędzia marketingowe:

 • uruchomienie internetowej witryny produktowej, eventowej, rekrutacyjnej (zależnie od określonego celu biznesowego)
 • uruchomienie call center przeznaczonego do obsługi Twoich nowych klientów
 • uruchomienie systemu transakcyjnego, włącznie z integracją z płatnościami online (np. GoBiz System)
 • uruchomienie mechanizmów społecznościowych (web 2.0)
 • uruchomienie programu partnerskiego
 • zwiększenie oglądalności poprzez pozycjonowanie w wyszukiwarkach
 • emisja płatnych reklam w Internecie (linki sponsorowane AdWords, reklama poprzez branżowe portale internetowe)
 • niekonwencjonalne metody marketingu i reklamy (marketing szeptany)
  • marketing wirusowy (działania mające na celu zwrócenie uwagi mediów i znanych osób na Twoją firmę)
  • buzz marketing (tworzenie wciągających komunikatów, które za sprawą swojej atrakcyjności są chętnie przekazywane innym osobom jako ciekawostka, coś zabawnego, ładnego)
  • brand blogging (tworzenie blogów i partycypowanie w blogosferze w duchu otwartego dialogu, dzielenia się informacjami i tworzenia społeczności)
  • community marketing (tworzenie i wspieranie niszowych społeczności, które mogą być zainteresowane Twoją marką  (grupy użytkowników, fankluby, fora dyskusyjne, serwisy społecznościowe). Dostarczanie im treści i narzędzi do dzielenia się informacją o marce w swojej społeczności)
  • product seeding (umieszczenie Twojego produktu we właściwych rękach – dawanie próbek, darmowych egzemplarzy itd. osobom, które są gwiazdami społecznymi)
  • influence marketing (identyfikacja i nawiązywanie dialogu z liderami opinii, dostarczanie im informacji i materiałów, aby mogli powiedzieć coś o Twojej marce swoim odbiorcom)

Zainwestyjemy nasz czas i pieniądze aby dotrzeć do ludzi, którzy staną się Twoimi klientami. Na bieżąco będziemy informować Cię o zainteresowaniu klientów Twoją ofertą.

Najważniejsze w naszym pomyśle jest to, że sami poniesiemy ryzyko finansowe wszystkich działań zmierzających do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Będziemy wynagrodzeni dopiero wtedy, gdy osiągniemy Twój cel biznesowy, zgodnie z warunkami określonymi w zawartej umowie.

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie outsourcingu usług marketingowych i sprzedażowych.

Zobacz: Innowacyjny marketing oraz outsourcing IT

studium przypadku

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK) utworzony na mocy międzynarodowej umowy pomiędzy Rządem RP a UNESCO, jak i dedykowanej ustawy sejmowej z 1997 roku. Na zlecenie MIBMiK w listopadzie 2023 konsultanci ZEFE.ORG przygotwali studium wykonalności dla projektu pn. "Infrastruktura Badawcza Molekuł i Komórek (IBMiK)".

Projekt ma na celu wzmocnienie potencjału badawczego i innowacyjnego Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK) oraz pogłębienie współpracy z przedsiębiorstwami, poprzez rozbudowę infrastruktury badawczej oraz podnoszenie kompetencji personelu badawczego w zakresie zarządzania wykorzystaniem powstałej infrastruktury badawczej i transferu technologii.

więcej

infolinia ZEFE.ORG
814 608 814

studia wykonalności
wnioski o dotację
dotacje na projekty B+R
dotacje na projekty OZE
pozyskiwanie dotacji
rozliczanie dotacji

KONTAKT

kod matrycowy

kod matrycowy adresu tej strony