Uruchomienie działalności interentowej

Wersja do druku Poleć znajomemu

Dlaczego uruchomienie działalności internetowej wydaje się takie proste...? Sam pomysł na działalność internetową, to wierzchołek góry lodowej, którą jest internetowa firma. Otoczenie biznesu internetowego nie jest mniej skomplikowane, niż otoczenie każdej firmy działającej tradycyjnie.

Poszukujemy partnerów biznesowych - chętnie zainwestyjemy w marketing ciekawych przedsięwzięć. Podziel się z nami ryzykiem, my podzielimy się z Tobą wypracowanymi przez nas zyskami - szczegóły oferty: Outsourcing marketingu i sprzedaży.
pobierz ebook (pdf) - Co i jak sprzedawać w internecie?
ebook (pdf) - Marketing internetowy w wyszukiwarkach
ebook (pdf) - Skteczne techniki planowania marketingowego
ebook (pdf) - Skteczny marketing w małej firmie
ebook (pdf) - Strategia rozwoju sprzedaży

Firmy działające tradycyjnie borykają się z problemami technicznymi w zakresie utrzymania produkcji czy logistyki. Powodzenie firmy internetowej uzależnione jest w największym stopniu od perfekcyjnie działającego systemu informatycznego. Myśląc o uruchomieniu firmy internetowej zakładamy, że system informatyczny napędzający internetowe przedsięwzięcie - po prostu da się zrobić [bo przecież pomysł jest najważniejszy]. To prawda, ale powodzenie każdego pomysłu uzależnione jest od wszystkich kroków niezbędnych do realizacji celów. 

Uruchomienie firmy internetowej, to gra na cienkiej linie. Większości zagrożeń nie widać a wszystko to, co istotne dla działania przedsięwzięcia, ukryte jest na serwerze firmy hostingowej...

Już od 1995 roku wykorzystujemy internet w naszej codziennej pracy. Korzystamy z systemów handlu elektronicznego i większości dostępnych narzędzi marketingu internetowego. Zatrudniamy pracowników zdalnych w modelu pracy zdalnej. Funkcjonujemy jako firma internetowa już wiele lat i wciąż doskonalimy nasz model biznesowy.

Structum proponuje innowacyjne rozwiązania, które uważamy za wartościowe zarówno pod względem technologicznym jak i funkcjonalnym. Szczególnie cenimy sobie ukierunkowane na skuteczność profesjonalne doradztwo oraz realne powodzenie rynkowe wdrażanych przez Structum rozwiązań internetowych. Śmiało możemy powiedzieć, że należymy do grupy beneficjentów korzystających z doświadczenia i wiedzy sprzedawanych przez firmę Structum.

 Wierzymy, że firmy internetowe nie powinni popełniać naszych błędów sprzed kilku lat - przeczytaj historię firmy internetowej.

Oferujemy:

  • określenie celów działalności firmy internetowej,
  • wykonanie analizy konkurencji internetowej,
  • wykonanie analizy potrzeb informatycznych w zakresie systemu internetowego,
  • przygotowanie planu marketing mix (bief emarketingowy) działalności internetowej
    (plik do pobrania: » Brief.Emarketingowy.InfoBiz.pdf),
  • przygotowanie specyfikacji technicznej oprogramowania internetowego koniecznego do uruchomienia firmy w internecie
  • reklamę firmy w Internecie
  • pomoc przy opracowaniu strategii firmy.
  • pomoc przy wdrożeniu strategii Kaizen i Blue Ocean.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie uruchomienia działalności internetowej.

studium przypadku

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Rzeszowie we współpracy z ZEFE.ORG przygotował studium wykonalności i wniosek aplikacyjny dla proujektu Zabezpieczenie przed powodzią miasta Rzeszowa i gminy Tyczyn poprzez kształtowanie koryta rzeki Strug" ubiegającego się o dotację w ramach programu POIiŚ.

Istotą przedsięwzięcia jest poprawa bezpieczeństwa powodziowego w dolinie rzeki Strug (dopływ Wisłoka), w jej dolnym odcinku, od ujścia - w stronę m. Tyczyn, powiat Rzeszów. Jest to nieobwałowany odcinek rzeki, zaś część zabudowy mieszkalnej znajduje się w strefie wylewów wody z koryta. Zamiarem Inwestora jest zlikwidowanie, a przynajmniej radykalne ograniczenie zagrożenia dla posesji i innej zabudowy zlokalizowanej w dolinie rzeki.

więcej

infolinia ZEFE.ORG
814 608 814

studia wykonalności
oceny oddziaływania na środowisko
pozyskiwanie funduszy UE

KONTAKT

kod matrycowy

kod matrycowy adresu tej strony