obsługa prawna firmy ZEFE

Wersja do druku Poleć znajomemu

Obsługę prawną firmy ZEFE realizuje Availo!

Availo Prawo Direct jest jedyną w Polsce firma prawniczą oferującą usługi  prawne Mecenas Direct oraz Prawnik Direct.

Usługi prawne direct to porady udzielane wyłącznie przez adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych specjalizujących się w danej dziedzinie prawa.  Do uzyskania skutecznej oraz  profesjonalnej  porady prawnej wystarczy telefon lub mail.  W pakiecie znajduje się również opracowanie oraz opiniowanie dokumentów takich jak umowy, pisma procesowe, administracyjne oraz regulaminy. Na życzenie klienta mogą reprezentować jego interesy przed sądem.

Spółka została uhonorowana nagrodą Jakość Roku 2013 w kategorii: Innowacja. Jest to  jedyna firma prawnicza, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie. Serwis www.availo.pl jest zdobywcą Webstara za rok 2013 w kategorii „Usługi profesjonalne”.

Rozwiązanie jakie proponują jest unikalne na naszym rynku. Jako pierwsi przenieśli model pre-paid legal plan od kilku lat powszechnie stosowany przez m.in. Amerykanów. W Stanach Zjednoczonych ok. 115 mln osób, posiada różnego rodzaju formy abonamentów prawnych. W Europie takie rozwiązania prawne stosowane są w Francji, Niemczech, Hiszpanii czy Danii.