Innowacje w biznesie

Wersja do druku Poleć znajomemu

02.07.2013 22:10

W Rosji amnestia dla niektórych sprawców przestępstw gospodarczych

Duma Państwowa, niższa izba rosyjskiego parlamentu, uchwaliła amnestię dla przestępców gospodarczych i finansowych, która dotyczy kilku tysięcy osób - w tym skazanych po raz pierwszy. Aby móc skorzystać z amnestii, należy zrekompensować straty poszkodowanym. Jak sugerują media, to Władimir Putin domagał się od parlamentu jej przyjęcia w celu ożywienia biznesu. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

28.06.2013 02:45

Van Rompuy: co najmniej 8 mld euro na walkę z bezrobociem młodych

Dzięki większej elastyczności nowego unijnego budżetu kraje UE będą mogły przeznaczyć na walkę z bezrobociem wśród młodych co najmniej 8 mld euro, a nie tylko 6 mld jak uzgodniono w lutym - poinformował szef Rady Europejskiej Herman Van Rompuy. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

28.06.2013 01:05

Spór o brytyjski rabat w budżecie UE rozwiązany

Ponowny spór o brytyjski rabat w nowym budżecie UE skomplikował i przedłużył czwartkowe spotkanie przywódców w Brukseli, które miało być poświęcone przede wszystkim bezrobociu wśród młodych Europejczyków. Źródła wskazują jednak, że znaleziono rozwiązanie. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

24.06.2013 21:14

Znów można latać z Modlina - jest decyzja ULC

Jest pozytywna decyzja Urzędu Lotnictwa Cywilnego w sprawie Modlina - podaje radio TOK FM. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

06.06.2013 22:05

Konwersatorium u Aleksandra Kwaśniewskiego m.in. o "wielkim wybuchu" w gospodarce

O pomyśle "wielkiego wybuchu", czyli uchwalenia w ciągu jednej kadencji Sejmu nowego systemu prawa dot. gospodarki i pomyśle ogólnopolskiego testu sprawdzającego jakość kadry urzędniczej debatowali politycy w fundacji Amicus Europae b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

04.06.2013 22:15

Polska zainteresowana eksportem amerykańskiego gazu

Szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski, który spotkał się w Waszyngtonie z sekretarzem USA ds. energii, mówił, że Polska jest zainteresowana eksportem konkurencyjnego cenowo amerykańskiego gazu łupkowego. Wskazywał na możliwość wykorzystania w tym celu terminalu LNG budowanego w Świnoujściu. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

02.06.2013 23:44

Dziś rozpoczyna się szczyt Unia Europejska - Rosja

Moskwa zapowiada męską rozmowę z Brukselą podczas - rozpoczynającego się w poniedziałek w Jekaterynburgu - szczytu Unii Europejskiej z Rosją. Rosjanie zarzucają Unii dyskryminowanie rosyjskich firm oraz domagają się, by linie lotnicze przekazywały rosyjskim służbom dane personalne pasażerów. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

01.06.2013 11:55

Zakaz handlu w niedzielę? "To apogeum hipokryzji"

Nie milkną echa złożenia projektu ustawy przewidującego zakaz handlu w niedzielę w sklepach wielkopowierzchniowych. Politycy - goście audycji "Śniadanie w Trójce" są podzieleni w sprawie propozycji, pod którą podpisali się posłowie z czterech sejmowych ugrupowań. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

23.05.2013 03:49

Polskie Koleje Linowe sprzedane

Polskie Koleje Linowe sprzedane. 100 procent akcji PKP SA sprzedała spółce Polskie Koleje Górskie SA. Cena to 215 milionów złotych. To koniec procesu prywatyzacji PKL. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

22.02.2013 23:00

Komorowski: decyzja ws. przyjęcia euro po analizie, czy nam się to opłaca

Prezydent Bronisław Komorowski uważa, że Polska powinna podjąć decyzję ws. wejścia do strefy euro po analizie, "czy to się opłaca polskiej gospodarce, polskiej polityce i przeciętnemu Kowalskiemu". Zdaniem prezydenta dla Polski ważne będą doświadczenia m.in. Słowacji, która wprowadziła europejską walutę. wiadomosci.wp.pl więcej »

Dodaj do Facebook

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...  Następne » 

studium przypadku

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Rzeszowie we współpracy z ZEFE.ORG przygotował studium wykonalności i wniosek aplikacyjny dla proujektu Zabezpieczenie przed powodzią miasta Rzeszowa i gminy Tyczyn poprzez kształtowanie koryta rzeki Strug" ubiegającego się o dotację w ramach programu POIiŚ.

Istotą przedsięwzięcia jest poprawa bezpieczeństwa powodziowego w dolinie rzeki Strug (dopływ Wisłoka), w jej dolnym odcinku, od ujścia - w stronę m. Tyczyn, powiat Rzeszów. Jest to nieobwałowany odcinek rzeki, zaś część zabudowy mieszkalnej znajduje się w strefie wylewów wody z koryta. Zamiarem Inwestora jest zlikwidowanie, a przynajmniej radykalne ograniczenie zagrożenia dla posesji i innej zabudowy zlokalizowanej w dolinie rzeki.

więcej

infolinia ZEFE.ORG
814 608 814

studia wykonalności
oceny oddziaływania na środowisko
pozyskiwanie funduszy UE

KONTAKT

kod matrycowy

kod matrycowy adresu tej strony