Finanse UE. Finansowanie projektów. Mateusz i Krystian Gajaszek – STO – innowacyjna forma dofinansowania

Wersja do druku Poleć znajomemu
15.09.2018, 11:32
Finanse UE. Finansowanie projektów. Mateusz i Krystian Gajaszek – STO – innowacyjna forma dofinansowaniaFinansowanie projektów z dotacji UE.BitHub.pl - informacje, kryptowaluty, bitcoiny, blockchain, giełdy, artykuły, wywiady, poradniki, ranking kryptowalut, analizy, kantory. Nagranie z konferencji BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency która odbędzie się w Rzeszowie https://www.facebook.com/events/933944136793354/ Wystąpienie Mateusza i Krystiana Gajaszek - STO - innowacyjna forma przejścia projektów Materiał dostępny dzięki uprzejmości Krypto Raport https://www.youtube.com/channel/UCKy4pRGNqVvpI6HrO9lo3XA Informacje ze świata kryptowalut, artykuły,…

Dodaj do Facebook

Aktualności ze świata finansów. Dotacje europejskie. Pozyskiwanie funduszy.

ZEFE.ORG - rok założenia 1990 - wartość zrealizowanych projektów - ponad 250 mln zł

ZEFE.ORG - konsulting europejski i pozyskiwanie funduszy europejskich


Działalność Zespołu Ekspertów ds Funduszy Europejskich ZEFE.ORG obejmuje:

  • Pozyskiwanie fundyszy europejskich
  • Usługi consultingowe dla biznesu (ebiznes, rozwój pracowników, optymalizacja procesów, ekologia)
  • Pomoc przy wdrażaniu innowacji (innowacje produktowe, organizacyjne, marketingowe i organizacyjne, zaświadczenia o innowacyjności)

Oferujemy profesjonalne usługi consultingowe:

 

studium przypadku

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Rzeszowie we współpracy z ZEFE.ORG przygotował studium wykonalności i wniosek aplikacyjny dla proujektu Zabezpieczenie przed powodzią miasta Rzeszowa i gminy Tyczyn poprzez kształtowanie koryta rzeki Strug" ubiegającego się o dotację w ramach programu POIiŚ.

Istotą przedsięwzięcia jest poprawa bezpieczeństwa powodziowego w dolinie rzeki Strug (dopływ Wisłoka), w jej dolnym odcinku, od ujścia - w stronę m. Tyczyn, powiat Rzeszów. Jest to nieobwałowany odcinek rzeki, zaś część zabudowy mieszkalnej znajduje się w strefie wylewów wody z koryta. Zamiarem Inwestora jest zlikwidowanie, a przynajmniej radykalne ograniczenie zagrożenia dla posesji i innej zabudowy zlokalizowanej w dolinie rzeki.

więcej

infolinia ZEFE.ORG
814 608 814

studia wykonalności
oceny oddziaływania na środowisko
pozyskiwanie funduszy UE

KONTAKT

kod matrycowy

kod matrycowy adresu tej strony