RSS

Wersja do druku Poleć znajomemu

Aktualności finansowe i ekonomiczne RSS agregowane przez ZEFE.ORG.

27.03.2020 20:35

Inwestycyjna odpowiedź na koronawirusa - wideokonferencja ministrów ds. spójności

Możliwości reagowania na społeczne i gospodarcze potrzeby związane z pandemią koronawirusa – to najważniejszy temat dzisiejszej wideokonferencji ministrów ds. spójności Unii Europejskiej. Minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak podkreślała, że... więcej »

Dodaj do Facebook

27.03.2020 17:24

188 mln zł więcej dla olsztyńskich tramwajów

Olsztyn otrzyma dodatkowe 188 mln zł na rozbudowę sieci tramwajowej. Miasto wybuduje drugą nitkę linii tramwajowej, kupi nowoczesne pojazdy, powstaną ścieżki rowerowe. Inwestycję wesprą Fundusze Europejskie Programu Polska Wschodnia. Łączna wartość unijnego dofinansowania, po jego zwiększeniu, to... więcej »

Dodaj do Facebook

27.03.2020 16:57

Łódzki Program Regionalny - kolejna zmiana w planowanych naborach

Z powodu stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz w związku z podejmowanymi działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie i łagodzenie skutków pandemii choroby COVID-19 konieczne są następujące zmiany w konkursach zaplanowanych w Harmonogramie naborów... więcej »

Dodaj do Facebook

27.03.2020 15:40

Realizujesz inwestycję ze wsparciem UE i masz problemy przez koronawirusa? Pomoże ci funduszowa specustawa

Gospodarcze zawirowania wywołane pandemią koronawirusa dotknęły także beneficjentów Funduszy Europejskich. Ograniczone możliwości realizacji inwestycji w programach dofinansowanych z UE dotyczą kilkudziesięciu tysięcy przedsięwzięć. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przygotowało... więcej »

Dodaj do Facebook

27.03.2020 15:16

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach 1 kwietnia 2020 r. zostanie przeniesiony do Łodzi

Uprzejmie informujemy, że 1 kwietnia 2020 roku Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach znajdujący się w budynku Starostwa Powiatowego w Brzezinach przy ul. Sienkiewicza 16 zostanie przeniesiony do Łodzi. Od tego dnia teren Podregionu Centralnego, tj. powiatu brzezińskiego,... więcej »

Dodaj do Facebook

27.03.2020 14:57

Zmiany w ogłoszeniach o naborach wniosków - stan na 26 marca 2020 roku

Przedstawiamy listę kolejnych ogłoszeń o naborach wniosków, które uległy zmianie w związku z zagrożeniem koronawirusem. Programy regionalne Województwo podlaskie Anulowanie naboru:  2.1 Zwiększanie zdolności zatrudnieniowej osób pozostających bez zatrudnienia... więcej »

Dodaj do Facebook

27.03.2020 14:14

Bezpieczeństwo mamy i dziecka – bez wychodzenia z domu

Dzisiaj rozwiązania, które wykorzystują nowe technologie i pozwalają nam zostać w domu, są na wagę złota. E-usługi obecnie to nie tylko wygoda czy oszczędność czasu, ale kwestia bezpieczeństwa. Ale co z tymi, którzy potrzebują być pod kontrolą lekarza lub położnej, np. kobiety w III... więcej »

Dodaj do Facebook

27.03.2020 14:04

Informacja o zmianie Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (2)

25 marca 2020 r. minister Małgorzata Jarosińska-Jedynak zatwierdziła 18. wersję Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych Programu Wiedza Edukacja Rozwój, a zmieniona treść dokumentu jest stosowana od tego dnia. Szczegółowe informacje o zmianach znajdują się w załączonym... więcej »

Dodaj do Facebook

27.03.2020 13:51

Ogłoszenie o zamówieniu na opracowanie poradnika

Dzisiaj w bazie konkurencyjności zostało opublikowane ogłoszenie o zamówieniu na opracowanie Poradnika na temat dostosowania instytucji i usług publicznych do potrzeb osób z niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami psychicznymi i spektrum autyzmu. Szczegóły... więcej »

Dodaj do Facebook

26.03.2020 19:07

Beneficjenci funduszy UE w walce z COVID-19

Naukowcy z całego świata szukają sposobów na pokonanie koronawirusa COVID-19. Wyzwanie podejmują także polscy badacze. Są wśród nich m.in. beneficjenci Funduszy Europejskich. Prof. Marcin Drąg, kierownik projektu finansowanego z Funduszy Europejskich (FE), wraz ze swoim zespołem z... więcej »

Dodaj do Facebook

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...  Następne » 

studium przypadku

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Rzeszowie we współpracy z ZEFE.ORG przygotował studium wykonalności i wniosek aplikacyjny dla proujektu Zabezpieczenie przed powodzią miasta Rzeszowa i gminy Tyczyn poprzez kształtowanie koryta rzeki Strug" ubiegającego się o dotację w ramach programu POIiŚ.

Istotą przedsięwzięcia jest poprawa bezpieczeństwa powodziowego w dolinie rzeki Strug (dopływ Wisłoka), w jej dolnym odcinku, od ujścia - w stronę m. Tyczyn, powiat Rzeszów. Jest to nieobwałowany odcinek rzeki, zaś część zabudowy mieszkalnej znajduje się w strefie wylewów wody z koryta. Zamiarem Inwestora jest zlikwidowanie, a przynajmniej radykalne ograniczenie zagrożenia dla posesji i innej zabudowy zlokalizowanej w dolinie rzeki.

więcej

infolinia ZEFE.ORG
814 608 814

studia wykonalności
oceny oddziaływania na środowisko
pozyskiwanie funduszy UE

KONTAKT

kod matrycowy

kod matrycowy adresu tej strony